Česká kuchařka si z mezinárodní soutěže odvezla 1. místo

Autorka Bartosova

Velkolepý úspěch slavila v sále pekingského divadla Daxing Theatre na prestižní soutěži Gourmand World Gookbook Awards 2014 také Česká republika, již s kuchařskou knihou Láska prochází kuchyní – uvařte, zabalte a věnujte jedlý dárek reprezentovaly za podpory a účasti českého velvyslanectví v Číně autorka Denisa Bartošová a šéfredaktorka Adéla Hálková.

Tvořivá kuchařka, kterou nakladatelství Smart Press vydalo na podzim roku 2013, získala první místo v kategorii design. Soutěž proběhla 19.–22. května 2014, Francii tentokrát vystřídala Čína, a zúčastnilo se jí 187 zemí z celého světa.

Kniha Láska prochází kuchyní bojovala s finalisty ze sedmi států – Francie, Německa, Itálie, Portugalska, Slovinska, Španělska a Turecka. „Odvézt si z celosvětové soutěže, kde figurují nádherné anglické, francouzské, španělské kuchařky, a nejen ty, první místo, je pro nás obrovskou ctí. Odvézt si první místo z kategorie design, v níž se objevuje výběr jen těch nejoriginálnějších titulů, je pro nás stav snový.“ Říká o vítězství Adéla Hálková, šéfredaktorka nakladatelství Smart Press.

Po velkém úspěchu Martina Škody, který si minulý rok s knihou Škoda nevařit odvezl ze soutěže bronz, se nyní tentokrát z medaile zlaté těší další česká autorka. „Pro každého autora je jeho kniha ta nejkrásnější, je to jeho dítě. Jsem moc šťastná, že to tak cítí i porotci a snad i někteří čtenáři.“ Komentovala soutěž dojatá autorka Denisa Bartošová. Kniha tak od 21. května hrdě nese titul Best in The World.

Zajímají Vás knihy nakladatelství Smart Press?

 Přijďte se podívat, jak vznikají knihy nakladatelství Smart Press. V naší útulné redakci na vás bude čekat nejen tým připravený zodpovědět vaše dotazy, ale také zajímaví hosté z řad našich autorů a malé občerstvení. Bude se besedovat, představovat a nakupovat za skvělé ceny! Se 40% slevou si budete moci pořídit dokonce i novinky roku 2014, mezi něž patří skvělá Zahrádka v květináči – pro váš balkon i okenní parapet nebo Kuchařka pro mého muže, kterou potěšíte každého chlapa v rodině – přes manžela až po tatínka, ale i Fotodeníček od školky do školy. Na ostatní knihy vás čeká neodolatelná sleva 50 %. Sleva bude počítána z běžné, maloobchodní ceny a bude platná pouze ve stanovené dny při osobním odběru v redakci nakladatelství.

Podrobný program na www.smartpress.cz v sekci Aktuality.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>