Jaro – grilování: Novinky od společnosti Weber®

weber

Vstupte s námi do světa grilů Weber® a přivítejte sezónu grilování s úžasnými novinkami.

Jednou z hlavních je multifunkční systém Gourmet BBQ pro všechny One-Touch® modely 57 cm, na kterém si díky vyměnitelným komponentám můžete připravit na kamenném tálu pizzu, nebo asijskou zeleninu či krevetky na WOK grilovací pánvi. Skýtá opravdu nepřeberné možnosti pro celou rodinu a to po celý rok. Pokud vás grilování a láká a máte terasu nebo balkon je tu pro vás pestrá řada elektrických grilů v příjemné velikosti pro domácí grilování, která je nyní obohacená o zářivé barvy včetně růžové.

Vlajkovou lodí Weber®, jsou kotlové grily, které znáte v elegantní černé barvě, ale nyní si můžete pořídit krásný gril i ve svěžích desénových barvách jako je modrá, jarně zelená, béžová a rozsvítit tak vaše grilování s rodinou a přáteli.

Pro domy, chaty a především vaše zahrady je tu královna exkluzivních venkovních kuchyní: Summit® grilovací centrum s integrovaným společenským prostorem. Tento systém v sobě skrývá přihrádku na led, spoustu úložného prostoru pro koření a další velice praktické doplňky pro rodinné grilování, např. perfektní viditelnost grilovaného pokrmu i v noci zajistí světlo Grill Out™, které se rozsvítí automaticky při zvednutí poklopu grilu.

Nové příslušenství ke grilům Weber® rozšíří během této sezóny možnosti grilování. Systém Weber® Style Cookware je v roce 2012 jednička mezi novinkami a doplňuje produktové portfolio o kvalitní grilovací nádobí. CWS nabízí nový systém s prvotřídní funkčností a krásný vzhled. Zároveň je použitelný na všech grilech Weber® .

Drůbež, ryby a zelenina se perfektně podaří na speciálním stojanu na žebírka a pečeni, v držáku na ryby a zeleninu nebo na keramické grilovací desce a umožní ještě větší kreativitu při Weber® grilování.

Správné grilovací palivo hraje v přípravě pokrmů také důležitou roli, nabídka sortimentu uhlí Weber® se rozšířila o Weber® Premium Express grilovací uhlí, které zaručuje rychlejší potěšení z grilování, protože potřebuje pouze 15 minut k rozžhavení. Sestává z perfektní směsi různých druhů dřeva a udrží žár až 60 minut.

V letošním roce společnost Weber-Stephen CZ&SK spol. s.r.o. pokračuje ve spolupráci se Zdeňkem Pohlreichem, který je hlavním ambasadorem výrobků Weber®,   Přivítejte letošní jaro se skvělými novinkami Weber® a recepty Šéfa na grilu, Zdeňka Pohlreicha!  

O značce Weber®

Americká společnost Weber-Stephen Products sídlí v Chicagu ve státě Illinois v USA. Již v roce 1952 vytvořil zakladatel společnosti George Stephen první kotlový gril s poklopem. Tento základní princip využívají všechny grily Weber®  dodnes. Široké portfolio zahrnuje grily na dřevěné uhlí, plynové i elektrické grily různých velikostí, s různou výbavou a bohatou nabídkou příslušenství.

Weber® vyrábí produkty, které se vyznačují vysokou kvalitou a funkčností.

Weber® také grily neustále vyvíjí a inovuje. Mezi nejvýznamnější vynálezy patří kromě již zmíněného kotlového grilu, který je vlajkovou lodí firmy, i patentovaný systém Flavorizer Bars®, který tvoří základ plynových grilů, tak i zapalovač briket Rapidfire®, který rychle a efektivně rozpálí palivo v kotlových grilech. Weber® to je výjimečné potěšení a synonymum pro kulturu grilování.

Vice informací na www.weber.com  


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>