MLSÁNÍ JAKO NEVŠEDNÍ ZÁŽITEK

esennce

Jste-li pozváni na oslavu narozenin a víte, že oslavenec je gurmánem na slovo vzatým a chybí Vám originální dárek, nemusíte se stresovat, máme pro Vás tip.

Zajištění dárku je naprosto jednoduché a rychlé a v podstatě vše můžete vyřídit prostřednictvím počítače z pohodlí svého domova nebo ze své kanceláře, pokud jste pracovně vytíženi. Věnujte dotyčnému oslavenci gurmánský zážitek, na který opravdu nezapomene. Variant nabízí zážitková agentura ESENNCE.CZ celou řadu, počínaje Pravou středověkou hostinou přes romantický gurmánský večer nebo například různé kurzy vaření.

JISTOTA OKOUZLENÍ

Pokud oslavenci věnujete dárek v podobě gurmánského potěšení, můžete si být jisti, že se blýsknete mezi darujícími. Nevšední je i dárkové balení, které je součástí každého zážitkového certifikátu. Jedná se o červenou krabičku, ze které není ihned patrné, co se uvnitř skutečně skrývá. Po rozbalení oslavenec bude jistě velmi překvapený a Vámi věnovaný zážitek může čerpat později, termín si určuje sám. Například zážitek kurz sushi u Vás doma oslavence obohatí o vědomosti ze světa japonských kuchařů, a také se naučí tento lahodný pokrm připravovat. Gurmánský zážitek je následně zakončen právě samotným mlsáním připraveného sushi.

MOŘE ČOKOLÁDY BEZ KALORIÍ

Většinu z nás potěší třeba k narozeninám darovaná tabulka čokolády nebo velká bonboniéra, jenže pak ty výčitky, které přijdou s posledním snědeným čtverečkem, jsou tak nepříjemné, že pak se radši jídlu vyhýbáte úplně, abychom se zase nenechali zlákat. Proto je naprosto báječným dárkem čokoládová masáž. Nejen, že věnujeme krabičku plnou pomyslné čokolády, takže tradici neporušíte, ale také věnujeme kousek zdraví.

Vždyť v dnešní uspěchané době plné počítačů a sedavého zaměstnání má téměř každý z nás problémy s páteří nebo se minimálně s bolavými zády každé ráno budíme.

Vzhledem k rozmanitosti nabídky gurmánských zážitků naleznete v nabídce Esennce.cz dárek opravdu pro každého nejen k narozeninám.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>