Mlsejte zdravě aneb soutěž o tři balíčky s pestrým výběrem müsli tyčinek Fit!

ovoce_mlsani

Soutěž byla ukončena. Správná odpověď: c) Olomouckém

Výherci se stali: Jan Ř., Anežka B. a Vilma E.. Gratulujeme! 

Všem soutěžícím děkujeme za účast v soutěži. 

 

Pojďte si zamlsat zdravě!

Pochutnejte si, a přitom si doplňte energii, načerpejte sílu správnou výživou a zdravou životosprávou.

Proč nezačít třeba u vyvážené svačiny Fit, která zasytí, zajistí postupně a dlouhodobě se uvolňující energii a k tomu výborně chutná?!

Chutné a praktické mlsáníčko můžete mít vždy po ruce!

Řadíte se mezi milovníky kakaa? Tak zkuste vynikající volbu, cereální müsli tyčinku Fit go v kakaové příchuti. Tato svačinka je vyrobena z kvalitních surovin v podobě extrudovaných cereálií v kombinaci s kousky ovoce a lahodnou kakaovou polevou.

Nebo si nechte pozvednout náladu prostřednictvím čokoládové müsli tyčinky Fit Challenger. Müsli tyčinky pod touto značkou se mohou pochlubit vysokým podílem zdraví prospěšné vlákniny, vitamínů, minerálů a stopových prvků.  Pokud se vám náhodou čokoládová varianta omrzí, můžete jí prostřídat s tyčinkou Fit Challenger banán v kakaové polevě.

Menší děti ocení müsli tyčinky Fit Fruit s bohatou ovocnou chutí. Tyčinky, které díky lehkým oplatkům se rozplynou na jazyku, odhalí, nejen dětem, chuťově svěží náplň v podobě vysoké, více jak 40%, ovocné složky.

Pokud je nutné dodržovat bezlepkovou dietu, nezoufejte. Značka Fit myslí i na tuto skutečnost. V nabídce jsou dvě bezlepkové varianty oblíbených tyčinek Fit müsli. V bezlepkové nabídce naleznete tyčinky Fit müsli pomerančová a Fit müsli pomerančová v kakaové polevě.

V portfoliu společnosti ÚSOVSKO FOOD Klopina jsou také bezlepkové müsli tyčinky v polevě vyráběné pod značkou Fit go a to ve třech variantách, Fit Go kakao s kakaovou polevou, Fit Go rybíz s jogurtovou polevou nebo Fit Go jahoda v jogurtové polevě.

Začali jste nový rok s předsevzetím pravidelně cvičit? Pro Vás jsou ideální müsli tyčinky Fit PROTEIN. Proteinové Fit tyčinky vás přesvědčí, že nejsou určeny jen pro profesionální sportovce! Vybrat si můžete jednu ze tří rozmanitých příchutí: Fit PROTEIN s limetovou příchutí v kakaové polevě, Fit PROTEIN s klikvou velkoplodou a švestkami v kakaové polevě nebo Fit PROTEIN s arašídy a hrozinkami v kakaové polevě.

Zamlsejte si zdravě! Jak se můžete stát výhercem? 

Registrujte se na webu k odběru newsletteru (V případě, že již jste registrováni, neregistrujte se znovu.) a odpovězte na soutěžní otázku:

Stačí jen odpovědět na správnou otázku a můžete se tak zařadit do slosování o tři balíčky pestrého mixu müsli tyčinek FIT. 

V jakém kraji sídlí výrobce müsli tyčinek značky Fit – společnost ÚSOVSKO FOOD Klopina?

a) v Jihočeském

b) ve Středočeském

c) v Olomouckém 

Nápovědu a další informace naleznete na www.tycinkafit.cz.

Soutěž probíhá od 27. 2. do 5. 3. 2018.

Své odpovědi zasílejte na soutez@netwebs.cz spolu se jménem vyplněným u registrace.

Výherci se stanou 150., 250. a 300. správně odpovídající soutěžící. Výherci budou informováni e-mailem. Výhra bude po dohodě předána osobně nebo zaslána poštou.

Pravidla soutěže


Reakce na Mlsejte zdravě aneb soutěž o tři balíčky s pestrým výběrem müsli tyčinek Fit!

  1. Iveta napsal:

    Ty fitness tyčinky jsem zkoušela a jsou výborné. Kdyby je měli třeba s brusinkovou příchutí, tak už si nekupuji nic jiného

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>