Nadělte Vašim blízkým pod stromeček letošní kuchařské novinky!

knihy vareni smartpress

Pražské nakladatelství Smart Press letos oslavilo desáté narozeniny a ani během oslav nezahálelo a nepřestalo vydávat originální kuchařské knihy.

Podívejte se na některé z jejich novinek a načerpejte inspiraci na vánoční dárky pro Vaše blízké!

Na své si přijde každý od dětí, přes milovníky přírody, po babičky.

Najdete mezi nimi svého favorita?

 

 

Kuchařka první republiky 

Jitka Rákosníková, Eva Všetečková

Kuchařka přináší to nejlepší z gastronomické tradice naší země. Kniha je rozdělena do dvou základních částí. V jedné se seznámíte s klasickou měšťanskou kuchyní tak, jak ji ve svých kuchařských knihách zachytili nejlepší autoři doby – Marie Janků-Sandtnerová, Anuše Kejřová, Iška Posnerová či Vilém Vrabec. V této části najdete také stránky, věnované kuchyni tehdejších filmových hvězd a speciality tehdejších slavných lahůdkářství, hotelů a restaurací.

Květinová kuchařka – Jedlé kvítí a býlí na vaření i zdobení

Jana Vlková

Objevte nové chutě a vůně prostřednictvím jedinečných receptů s jedlým kvítím a býlím, které váš talíř promění v malířské plátno plné lákavých barev a tvarů.
Sběr květů bude díky věrným ilustracím herbáře, který je spolu s receptovou částí přehledně rozdělen do čtyř ročních období kytkožrouta, procházkou nejen růžovým sadem.

Vaříme s dětmi pro děti – Vaření pro děti od tří do deseti let 

Petra Novotná

Tato kuchařka je skvělou inspirací pro všechny maminky, které rády vaří svým dětem originální, chutná a zdravá jídla, a také pro všechny ty, které rády tráví čas s dětmi v kuchyni a krůček po krůčku je učí, jak zacházet s vařečkou a dalším náčiním. Petra Novotná, grafička, fotografka, ale hlavně máma, připravila společně se svými malými dětmi kuchařku plnou krásných jídel, která budou chutnat dětem i vám. Takových jídel, na nichž děti projeví svou kreativitu a další dovednosti. Petra chce maminkám ukázat, že není třeba být přehnaně ve stresu z toho, co děti dostávají na stůl, naopak! I v kuchyni je třeba si to s těmi nejmenším i patřičně užít!

 

Láskominy Denisy Bartošové – Jedlé i kreativní dárky a skvělé recepty na celý rok

Jediná kniha, která vám vyřeší dárky pro celou rodinu na celý rok! Udělejte svým milovaným radost dárkem s příběhem. Takovým, který je s láskou ručně vyrobený, krásně zabalený a navíc se dá sníst. Darujte s láskou svým blízkým Láskominy Denisy Bartošové!

Díky ozdobné mašli se již nebudete muset starat o další balení. Šablony ke stažení na MojeLaskominy.cz.

Všechny knihy můžete zakoupit na smartpress.cz


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>