Namíchejte si vlastní čokoládu

cokolada

Bude nám potěšením představit Vám ručně vyráběnou personalizovanou čokoládu, u níž si každý najde a vybere svoji vlastní chuť. Hořká s luskem skořice? Mléčná s mandlemi a kokosem? Bílá s černým rybízem? Základem tohoto jedinečného projektu je čokoláda z domácí dílny francouzkého mistra Michela Cluizela v podobě mléčné, hořké a bílé.

Protože každý preferuje jiný druh chutí, vytvořili jsme pro Vás virtuální továrničku na čokoládu, kde si můžete pomocí přísad namíchat tu svoji oblíbenou. Ingredience do čokolády lze přidat v podobě oříšků, sladkostí, koření, ovoce a mnohých dalších, které jsou k vidění na internetových stránkách e-shopu kavárny a čokoládovny CHOCO-LOCO. Čokoládu v originálním obalu zasíláme kurýrem přímo až k Vám.

Personalisovanou čokoládu si můžete dle své fantazie sami namíchat pomocí přidáných ingrediencí v našem čokoládovém e-shopu. Každá tabulka je ručně vyráběná a je tedy skutečným originálem. Připravuje se velmi pečlivě podle Vašeho přání a zachází se s ní doslova v rukavičkách.

Podívejte se na chocoloco.cz

V e-shopu si můžete vybrat z velkého množství přísad, mezi které patří tradiční oříšky jako mandle či oříšky lískové, tak i poměrně netradiční arašídy wasabi či oříšky makadamové. Sušené ovoce čítá 18 druhů a mezi nejoblíběnější patří sušené jahody, brusinky, zázvor i aloe vera. Opravdovou lahůdkou je pravý skořicový či vanilkový lusk, který dodává personalisované čokoládě unikátni chuť i vůni. Netradičně také působí spojení čokolády a slaných příchutí.

Celkový vzhled čokoládě dodává její originální obal, lze si vybrat až z deseti druhů. Standardně čokolády rozesíláme kurýrem po Praze, personalisované tabulky také můžeme osobně vyzvednou v naší domácí továrničce na čokoládu, která se nachází v kavárně v ulici Dukelských hrdinů 42, Praha 7.

O vzniku projektu:

Projekt personalisované čokolády vznikl vlastně již před 25 lety, kdy Ing. Jan Ingeduld jako malý kluk nadšeně pomáhal své babičce při pečení vánočního cukroví a především v jeho zdobení. V nedávné době přemýšlel o kvalitním dárku pro svou přítelkyni z fair trade čokolády. „Vzpomněl jsem si, jak jsem jako malý vyráběl čokoládu se svou babičkou a napadlo mne, že by si vlastně každý mohl vytvořit svou vlastní příchuť a ozdoby:“, říká jednatel společnosti ETC Gastro s.r.o., která vlastní CHOCO LOCO. Jeho slova se vypnila a dětský sen o vyrobě personalisované čokolády se stal sklutečností roku 2011, kdy byl spuště projekt CHOCO LOCO.

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>