Pohodové léto s müsli tyčinkami Fit. Soutěžte o 5 dárkových balíčků s letní příchutí!

tycinky-fit_pohled2_nature

Soutěž byla ukončena. Správná odpověď: c) Fit kokos

Všem soutěžícím děkujeme za účast v soutěži. Výhercům srdečně gratulujeme! 

Všech 5 výherců jsme již kontaktovali e-mailem. 

 

Stojíme na prahu léta vstříc jednomu z nejoblíbenějších období v roce. Děti si užívají dny bez povinné školní docházky, čeká nás doba dovolených a dalších dobrodružství. Na své si přijdou i milovníci venkovních sportů. Slunce zapadá v pozdních hodinách, a tak zbývá  spousta času na oblíbené koníčky. Vyrazit si, zaběhat nebo na kolo, můžeme tak téměř každý den! Nezapomeňte si na letní aktivity, přibalit zdravou svačinku, třeba v podobě müsli tyčinek značky Fit od společnosti ÚSOVSKO FOOD Klopina.

Portfolio tohoto českého výrobce je opravdu široké. Najdete v něm klasické Fit müsli tyčinky ve variantě bez polevy, ale i s jogurtovou či kakaovou polevou, tyčinky Fit Bio a Fit Nature odpovídající nejnovějším výživovým trendům nebo ovocnou bombu Fit Fruit, která nabízí výraznou ovocnou chuť, skrytou mezi dvěma lehkými oplatkami, které se rozplývají na jazyku.

V nabídce je mnoho letních příchutí, které můžete podle libosti střídat. Vyberete si meruňkovou, višňovou, limetovou, hruškovou či rybízovou?

Oproti klasickým cukrovinkám jsou tyčinky Fit velmi kvalitním zdrojem energie, která se postupně uvolňuje. Jsou vyrobeny z pečlivě vybraných surovin, jako je sušené ovoce, pšeničné a ovesné vločky, nejrůznější semínka a ořechy. Mají vysoký obsah vlákniny, která blahodárně působí na Váš organismus. Navíc jsou zdrojem cenných vitamínů
a minerálů. Prostě ideální volba pro všechny aktivní lidi, a to nejen v létě!

Výběr chutných tyčinek můžete nyní vyhrát i vy. Zkuste najít správnou odpověď na soutěžní otázku a zapojte se tak do slosování o pět dárkových balíčků!

Kterou příchuť nenajdete v portfoliu müsli tyčinek Fit?
a) Fit šťavnatá
b) Fit hrušková
c) Fit kokos

Nápovědu a další informace naleznete na: www.fit.eu a www.tycinkafit.cz.

Soutěž probíhá od 19. do 25. 7. 2018.

Své odpovědi zasílejte na soutez@netwebs.cz spolu se jménem vyplněným u registrace.

Výherci se stanou 50. 100., 150., 250. a 300. správně odpovídající soutěžící. Výherci budou informováni e-mailem. Výhra bude po dohodě předána osobně nebo zaslána poštou. 

Pravidla soutěže

 

Sponzorem soutěže je ÚSOVSKO FOOD a.s. 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>