Rychlé a levné jídlo? Existují i jiná řešení, než fastfoody

La Vendetta

Žijeme v době neustálého spěchu, stresu a napětí. Jen málokdo si dnes vyhradí dostatek času na pořádný oběd nebo večeři. Obvykle jíme za pochodu, u toho telefonujeme nebo datlujeme do notebooku email svému kolegovi. Když už si nějaký ten čas na jídlo přece jen vyhradíme, bývá to sotva pár minut. Návštěva restaurace? Nemyslitelné. Rychlá hotovka ve fastfoodu? To už zní lépe. Tedy jen do doby, než se dostaví první zdravotní problémy…

Původ civilizační choroby

Prodejny rychlého občerstvení mají jediný cíl – prodat v co nejkratší době co nejvíce produktů. Kvalita pokrmů je tu až na druhém místě. Navíc bylo již celou řadou průzkumů potvrzeno, že dlouhodobé stravování ve fast foodech často vytváří závislost, neblaze působí na naše zdraví a způsobuje obezitu – civilizační chorobu současnosti. Co tedy dělat, když se potřebujeme rychle, levně a zároveň zdravě najíst?

Mnohdy stačí jenom zvednout telefon

V posledních letech vznikají po České republice kvalitní bistra a pizzerie s rozvozem nebo možností objednání jídla předem. Co to v praxi znamená? Na internetových stránkách restaurace si vyberete svůj oběd, ten elektronicky nebo telefonicky objednáte a následně si jej ve zvolený čas vyzvednete. Žádné fronty, nepohodlné a spěšné vybírání z nabídky nebo čekání. Nemůžete si oběd vyzvednout? Nechte si ho dovézt – třeba do své kanceláře nebo prostě tam, kde ho zrovna potřebujete.

Není to jen o pizze

Ačkoliv rozvoz jídel má většina lidí spojený jen s pizzou, není tomu vždycky tak. Kvalitní bistra nebo restaurace dnes nabízí rozvoz dalších pokrmů – hotových jídel, dietních krabiček, burgerů, zeleninových salátů a dalších. Nabídka je skutečně široká, stačí jenom hledat a následně si správně vybrat.

La Vendetta – král rozvozů v Brně

Nevíte, jaké bistro nebo restauraci zvolit? Máme pro vás tip! Bistro a pizzerie La Vendettau Brna nabízí rozvoj kvalitních pizz, burgerů nebo zeleninových salátů po celém Brně a okolí. Bistro si zakládá na pečlivém výběru surovin – používá extra panenský olivový olej, balsamikový ocet, pečivo z vlastní pekárny a vždy čerstvou zeleninu. Vyzkoušejte to.

 


Reakce na Rychlé a levné jídlo? Existují i jiná řešení, než fastfoody

  1. Robert napsal:

    Fastfoody jsou dneska už na lepší úrovni, než bývávalo. Jen mě trošku mrzí, že lidé tak často chodí na fastfoody nežli do normální a dali si třeba zeleninový salát, který je hotov relativně rychle a o zdraví se zde polemizovat ani nemůže.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>