Soutěžte o podzimní balíček plný chuti a energie

podzim

Soutěž byla ukončena. Správná odpověď: c) 25. výročí.

Výherci se stali: Lenka Z., Jan O. a Štěpánka P. Gratulujeme!

Všem soutěžícím děkujeme za účast v soutěži. 

 

Sychravý podzim ukazuje svou pravou tvář. Uplakané počasí a vlekoucí se zima nás provázejí na každém kroku. Výjimkou nejsou ani mrazivé dny a období kolem svatého Martina nás „obdarovalo“ už i prvním sněhem. Pro většinu z nás je zima spojena s únavou a neustálým nedostatkem energie.

S tím však můžeme nyní bojovat. Stačí organismus nastartovat správnou výživou. Ta by měla obsahovat především dostatek vlákniny i cenných vitamínů a minerálů.

S jejich doplněním Vám pomohou chutné tyčinky Fit od společnosti ÚSOVSKO FOOD – Klopina. Nyní si o ně můžete zasoutěžit!

Ve hře jsou 3 výherní balíčky s tyčinkami v celkové hodnotě 300 Kč!

Jak se můžete stát výhercem? 

Registrujte se na webu k odběru newsletteru (V případě, že již jste registrováni, neregistrujte se znovu.) a odpovězte na soutěžní otázku:

Kolikáté výročí v letošním roce oslavila müsli tyčinka Fit? 

a) 15. výročí

b) 18. výročí

c) 25. výročí

A co na Vás v balíčku čeká? Výběr lahodných tyčinek, které jsou nutričně vyvážené a představují ideální zdroj postupně se uvolňující energie. Jsou vhodnou dopolední nebo odpolední svačinou mezi hlavními pokrmy. Díky praktickému balení se skvěle hodí na cesty nebo je můžete mít připravené v kabelce či autě pro případ, že Vás přepadne hlad.

Tyčinka Fit Nature z vysoce kvalitních ingrediencí je zcela bez konzervantů a umělých aromat či barviv. Má velmi vysoký obsah vlákniny a nízké procento nenasycených transmastných kyselin. Splňuje ta nejpřísnější nutriční a dietetická kritéria. Oříškové tyčinky Fit Simply Nut mají vysoký podíl sušeného ovoce, které si díky šetrnému zpracování uchovává vitamíny, vlákninu i minerální látky.

Najdete v nich velké kousky vašich oblíbených ořechů, jako jsou kešu, mandle, lískové ořechy, pistácie nebo arašídy. Chuťovou bombou, která Vás nabije tou správnou energií, která se dlouho a rovnoměrně uvolňuje, jsou i cereální tyčinky Fit Challenger. Neobsahují konzervanty ani transmastné kyseliny, zato se mohou pochlubit vysokým podílem vlákniny, vitamínů, minerálů a stopových prvků.

Další informace a nápovědu na soutěžní otázku najdete na webových stránkách www.tycinkafit.cz a www.usovsko.cz

Soutěž probíhá od 22. do 28. 11. 2016

Své odpovědi zasílejte na soutez@netwebs.cz spolu se jménem vyplněným u registrace.

Výherci se stanou 150., 250. a 300. správně odpovídající soutěžící. Výherci budou informováni e-mailem a výhra zaslána poštou.

Pravidla soutěže


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>