Soutěžte o Sladkou kuchařku od Cupcake Jemmy

cupcake na dlani

Soutěž byla ukončena. Správná odpověď: b) 128

Výherkyní se stala: Helena E.. Gratulujeme!

Všem soutěžícím děkujeme za účast v soutěži.

 

Sladká kuchařka z produkce “Jamie Oliver`s FOOD Tube” od Cupcake Jemmy ukazuje klasické i zcela nové recepty, které dodají šmrnc vašemu pečení!

Knižní novinka pod názvem „Sladká kuchařka“, která se věnuje nejen základům pečení a všem těm obezličkám, po kterých budou vaše dortíky něco extra, ale samozřejmě i 50 úžasným cupcakes a dortům.

Sladká kuchařka je rozdělena do kapitol podle ročního období. Ne proto, že se v nich používají sezónní suroviny, ale hlavně proto, že vyvolávají jedinečné pocity, které souvisejí s určitým obdobím v roce. Takže ať bude jakákoliv roční doba, budete si moct vybrat nějakou tu rošťáckou laskominku. Kromě receptů na báječné cupcakes a dorty však v knížce naleznete i celou škálu užitečných nápadů a tipů pro pečení, zdobení a uchovávání dortíků, polev a zdobení. Nic tady není příliš komplikované, takže nemáte žádnou výmluvu, proč to nezkusit.

Jak se můžete stát výhercem knihy Sladká kuchařka?

Registrujte se na webu k odběru newsletteru (V případě, že již jste registrováni, není potřeba se registrovat znovu.) a odpovězte na soutěžní otázku.

Kolik stran má Sladká kuchařka z produkce “Jamie Oliver`s FOOD Tube” od Cupcake Jemmy?

a) 108

b) 128

c) 218

 

Odpověď na otázku naleznete  ZDE.

Soutěž probíhá od 5. do 11. 12. 2014. Své odpovědi zasílejte na soutez@netwebs.cz spolu se jménem vyplněným u registrace.

Výhercem se stane 300. správně odpovídající soutěžící.

Výherce bude informován emailem a výhra zaslána poštou.

Pravidla soutěže

 

Výhru do soutěže poskytlo nakladatelství MLD Publishing s.r.o.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>