Soutěžte o vstupenky na Apetit Festival 2014

hmyz na taliri

Soutěž byla ukončena. Správná odpověď: b) 15. 

Výherci se stali: Anna N., Hana N. a Jan W. Výhercům srdečně gratulujeme!

Všem soutěžícím děkujeme za účast v soutěži. 

Milovníci dobrého jídla a pití těšte se, již 21. června začíná Apetit Festival, který láká na prestižní kuchaře. Těšit se můžete dokonce na hmyzí menu!

Obhájce michelinské hvězdičky pro restauraci La Degustation Bohême Bourgeiose a čerstvý vítěz ankety Zlatý kuchař roku 2014 Oldřich Sahajdák, nejpopulárnější slovenský šéfkuchař Marcel Ihňačák, který se učil od samotného Jamieho Oliviera, či Petr Ocknecht, zabývající se přípravou pokrmů z hmyzu. Na tyto i mnohé další elitní kuchaře se můžete těšit na druhém ročníku Apetit Festivalu 2014 na pardubickém závodišti.

Se svou show nebude chybět ani populární Zdeněk Pohlreich, italský šéfkuchař s bohatou mezinárodní praxí a majitel několika prestižních italských restaurací Riccardo Lucque či známý propagátor zdravého životního stylu Petr Havlíček. Návštěvníci se mohou těšit také na Jiřího Štifta, šéfkuchaře prestižní restaurace Mandarin Oriental Prague, kterého také znáte jako porotce z televizní show MasterChief.

Milovníky dobrého jídla, piva a vína čeká ještě více gastrozážitků, a to v podobě nových nesoutěžních restaurací, které nabídnou např. menu z hmyzu obsahující pochoutku ze štíra či menu z jedlých květin nebo molekulární kuchyni. Chybět nebudou ani delikatesy a farmářské produkty. Na své si přijdou i milovníci kvalitního vína, které bude nabízet deset pečlivě vybraných vinařství a dovozců vína z celého světa. Stejně jako loni se bude soutěžit o titul „Východočeská restaurace roku 2014“ a „Pivo Apetit Festivalu Pardubice 2014“.

Soutěžte s Mlsáníčko.cz o dvě vstupenky na  Apetit Festival 2014!

Jak se můžete stát jedním ze tří výherců? Registrujte se na webu k odběru newsletteru a správně odpovězte na soutěžní otázku: 

Kolik restaurací se zúčastní soutěže o titul Východočeská restaurace roku 2014?

a) 10

b) 15

c) 20

Soutěž probíhá od 2. do 11. června 2014. Nápovědu hledejte ZDE.

Své odpovědi zasílejte na soutez@netwebs.cz spolu se jménem vyplněným u registrace.

Výherci budou informováni emailem.

Pravidla soutěže.

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>