Vesper a Partypoker

bonddrink

Ačkoli je poker hazardní hrou, drtivá většina hráčů považuje poker za sport. A každý sportovec by se měl samozřejmě správě stravovat. Slavní pokeroví hráči se shodují na tom, že kvalita jídla hraje velkou roli. Díky správné stravě se totiž dokáží lépe soustředit na hru.

Hráči by rozhodně měli zapomenout na to, že si před hrou dopřejí nějaký ten gulášek a zapijí ho pivem. Čím tučnější jídlo zvolíte, tím namáhavější pak hra bude.

Správným řešením jsou saláty a pokud trváte na masu, pak nejlepší volbou budou kuřecí prsa. Namísto sladkostí zvolte oblíbené ovoce.

Hra sice může trvat jen pár minut, většinou se ale protáhne i na několik hodin, proto je pravděpodobné, že budete mít během hry hlad. Ať už hrajete live nebo třeba Partypoker, zapomeňte na pizzu, nejvhodnější bude toust, ten se dá pohodlně jíst i jednou rukou a zapíjet to můžete třeba ovocným smoothie, to vám energii zaručeně dodá.

Nevíte, co je Partypoker, ale představa hry z pohodlí domova se vám zamlouvá? Pak vězte, že se stačí pouze zdarma zaregistrovat a začít hrát. Kvalita je zaručena, jedná se totiž o jednu z nejdéle fungujících heren. Herna podporuje hraní více stolů najednou a jejich velikost závisí pouze na vašem nastavení.

Turnajů nabízí Party Poker mnoho, tím největším je turnaj s garancí jednoho milionu dolarů a buy-inem $640. K prvnímu tahu navíc obdržíte bonus 30% až do výše 150$.

Zachtělo se vám u hraní trochu alkoholu na posilněnou? Co takhle dát si drink, co se jen protřepe, ale nemíchá? Ano, řeč je o slavném koktejlu Vesper Martini. Jméno mu dal autor slavných bondovek Ian Fleming, který ho pojmenoval podle jedné z Jamesových žen.

3 cl ginu

1 cl vodky

0,5 cl Lillet Blanc

proužek z citronové kůry

Šejkr naplníme kostkami ledu. Všechny suroviny si odměříme a důkladně protřepeme. Nápoj přelijeme přes sítko do vychlazené koktejlové sklenky. A podáváme s tenkým proužkem citronové kůry.

Tak si připravte mlsání, Vesper a vzůhu do hry, nezbývá než popřát hodně štěstí!

rdc


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>