9 důvodů, proč si nenechat ujít 9. ročník Foodparade

piknik_foodparade

Jak nejlépe zakončit prázdniny?

Na čerstvém vzduchu a s plným žaludkem!

V prostorách Trojského zámku proběhne 31. srpna a 1. září už 9. ročník festivalu Foodparade a tady je 9 důvodů, proč byste si ho letos rozhodně neměli nechat ujít!

#1 Foodparade se odehrává v zahradách Trojského zámku, kde si můžete s rodinou nebo přáteli rozdělat piknikovou deku (tu vám půjčíme), dát vychlazenou skleničku něčeho dobrého a kochat se tou barokní nádherou.

#2 Víc než 40 restaurací, bister a kaváren představí menu připravené speciálně pro Foodparade, které nikde jinde neochutnáte.

#3 Restaurace budou letos rozdělené do zón podle zaměření kuchyně. Začít můžete třeba v Asii, přes Česko-Slovensko to vzít do Belgie a den zakončit v zóně exotických kuchyní.

#4 Na Foodparade servírujeme jídlo na porcelánovém nádobí, žádné plastové vidličky a papírové tácky. Šetříme přírodu a taky víme, že servírování je půlka zážitku!

#5 Díky bezhotovostním platbám strávíte méně času ve frontě a stihnete toho víc ochutnat. Stačí si u vstupu nabít chip, kterým pohodlně zaplatíte u všech prodejců.

#6 Taková procházka na vytrávení může přijít vhod. Zajděte se projít do sousedící Botanické zahrady, do které máte v rámci vstupenky na Foodparade zvýhodněné vstupné.

#7 Chcete se zdokonalit v grilování? V naší gril&bbq zóně se naučíte pokročilé techniky přímého a nepřímého grilování nebo uzení na dřevěných štěpcích od profíků z Weberu.

#8 Food festivaly jsou taky o objevování nových chutí a trendů v gastronomii. Na Foodparade 2019 můžete ochutnat třeba veganské sushi nebo jedlé balonky.

#9 Letos poprvé některé restaurace odhalí vybrané festivalové recepty a pod vedením jejich šéfkuchařů se je budete moci přímo na místě dokonce naučit vařit!

TIP: V předprodeji koupíte vstupenky výhodněji. Nebo můžete zkusit štěstí v soutěži!


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>