Jak si osladit život

cokoladove cupcakes

Oslaďte život sobě i svým blízkým

Chystáte rodinnou oslavu nebo party? Chcete být originální a zaujmout? Je pečení přímo vaším koníčkem? Pak pro vás budou nepostradatelné cukrářské potřeby na pečení, díky kterým zvládnete dokonalé cukrářské výtvory!

Sladké dobroty na slavnostní tabuli kdykoliv

Pokud připravujete muffiny či jiné menší dobroty, jistě se vám budou hodit cukrářské košíčky. Můžete si vybrat z rozsáhlého sortimentu pro každou příležitost. Rozzáří celkovou atmosféru a sklidíte s nimi velký úspěch. Děti se budou radovat z veselých košíčků s piráty, dospělí si zase oblíbí zebrovitý vzor. Retro nádech dodají barevné košíčky s bílými puntíky, kdo si potrpí na honosné vzory, může zvolit růžový damašek. Na výběr je toho spousta, zůstat ale klidně můžete i u klasického pojetí. Popřípadě zvolte silikonové košíčky vhodné k opakovanému použití.

Trochu tekutých barev do života

Ať už pečete mini dortíčky nebo velké dorty, zkuste těsto rozdělit na několik částí a každou různě obarvit potravinářským barvivem. Dobrou službu udělají klasické práškové barvy, ale krásně hladkého a jednolitého efektu dosáhnete snadněji s tekutými barvami. Vybrat si můžete z velkého množství barev i odstínů. Uvidíte, že stůl dostane hned veselejší ráz.

Buďte kreativní a zdobte

K dekorování a barvení se ale můžete rozhodnout i po samotném upečení, kdy využijete jedlé fixy, sadu štětců a gelové barvy. Své kouzlo mají i jedlé krajky, které můžete zakoupit již hotové, nebo si vytvořit své vlastní pomocí nejrůznějších šablon. Popusťte uzdu své fantazii s potahovými a modelovacími hmotami. Opět na vás čeká nepřeberné množství barev a příchutí. Stejně výborně působí i čokoládové polevy nebo sypání. K tomu využijete i transfer folie a otiskovací lišty.

Nezapomeňte na detaily, specializovaný e-shop nabízí i krémy, dortové svíčky, postavičky, formičky či podložky a spoustu dalšího zboží. Vše, co hledáte, naleznete přehledně na jednom místě.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>