Oslavte začátek prázdnin s příchutí rudých plodů! Soutěžte o dárkové balíčky s výběrem tyčinek Fit

jablka_maliny_jahody

Soutěž byla ukončena.

Výherce již byli informováni emailem. Všem soutěžícím děkujeme za účast v soutěži.

 

Zamilujte si tyčinky značky Fit – jsou chutné, nutričně vyvážené a blahodárně působí na náš organismus. Na trh je přináší česká společnost ÚSOVSKO FOOD Klopina, která nabízí široké množství variant pro milovníky zdravého mlsání. Základem všech müsli tyčinek jsou přírodní suroviny, u nichž je kladen vysoký důraz na kvalitu. V tyčinkách najdete cereální složku, sušené ovoce, oříšky a nejrůznější semínka. Jsou výborným zdrojem postupně se uvolňující energie, která je ve srovnání s rychlými cukry klasických cukrovinek mnohonásobně cennější.

Obsahují také hodnotné bílkoviny, které příznivě působí při regeneraci sil. Müsli tyčinky Fit se tak dokonale hodí jako rychlá svačinka při sportu, cestování, ale i v běžném každodenním životě. Díky praktickému balení a velikosti je snadno přibalíte do kabelky, batohu nebo do auta.

Milovníci klasických müsli tyčinek si jistě oblíbí tyčinky Fit müsli – vyzkoušejte některou z ovocných variant – jahodovou, brusinkovou, malinovou v jogurtové polevě či bez polevy. V nabídce jsou také tyčinky v bio kvalitě, třeba Fit Bio müsli v malinové příchuti. Pokud si potrpíte na bohatou ovocnou chuť, vyberte si k svačině Fit fruit. Ta nabízí chutnou ovocnou náplň mezi dvěma lehkými, na jazyku se rozplývajícími oplatkami. Skvělý zážitek pro chuťové pohárky nabízí Fit fruit višňová i brusinková. Kterou si oblíbíte vy?

O výběr müsli tyčinek Fit si nyní můžete zasoutěžit. Najděte správnou odpověď na soutěžní otázku a zapojte se do slosování o báječné ceny.

Jak se jmenují bezlepkové tyčinky, které nabízí společnost ÚSOVSKO FOOD Klopina? 

a) Fit go

b) Fit Challenger

c) Fit Celia

Nápovědu a další informace naleznete na: www.fit.eu a www.tycinkafit.cz.

Soutěž probíhá od 28. do 4. 7. 2019.

Své odpovědi zasílejte na soutez@netwebs.cz.

Výherci se stanou 100., 150. a 200. správně odpovídající soutěžící.

Výherci budou informováni e-mailem. Výhra bude po dohodě předána osobně nebo zaslána poštou.

Pravidla soutěže

Sponzorem soutěže je ÚSOVSKO FOOD a.s. 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>