Soutěžte o volnou vstupenku na festival Foodparade

Foodparade_zari

Soutěž byla ukončena. Správná odpověď: c) v deset. 

Výherci se stali: Dana P., Helena E., Lucie A., Petr P. a Macel V. Gratulujeme!

Všem soutěžícím děkujeme za účast v soutěži. 

Patříte mezi gurmány a milovníky delikates? Přijďte ve dnech 5. a 6. září 2015 na 5.ročník festivalu jídla a pití Foodparade, který se již tradičně uskuteční v krásných zahradách zámku Troja.

Nažhavte své chuťové pohárky, protože se na vás chystají ti nejlepší kuchaři z předních restaurací, ale i nadšenci z menších poctivých kuchyní.

Na začátku vám naplníme peněženku speciální festivalovou měnou „chefy“.  Nově lze „chefy“ dokupovat již od jednoho kusu. “Chefy” jsou vaše vstupenka do světa jídla a delikates, které si budete moci zakoupit v rámci degustačních menu a nebo i jako samostatné dobroty, případně si je odnést i domů.

Těšit se můžete i na zajímavé kuchařské show, autogramiádu i další doprovodný program.

A pokud máte děti nebo velkou partu přátel, jsme na vás připraveni. Kromě dětského koutku se zábavným programem (zdarma a neomezeně i pro anglicky mluvící děti) je součástí areálu i pikniková louka, na které můžete v pohodlí ochutnávat.

Soutěžte o volnou vstupenku na festival Foodparade!

Jak se můžete stát jedním z pěti výherců? Registrujte se na webu k odběru newsletteru (V případě, že již jste registrováni, není potřeba se registrovat znovu.) a správně odpovězte na soutěžní otázku:

K kolik hodin se v sobotu 5. září 2015 otevřou brány festivalu? 

a) v osm

b) v devět

c) v deset

Nápovědu hledejte ZDE.

Soutěž probíhá od 17. do 23. srpna 2015. Své odpovědi zasílejte na soutez@netwebs.cz spolu se jménem vyplněným u registrace.

Výhru získá 100., 150., 200., 250. a 300. správně odpovídající soutěžící. Výherci budou informováni emailem. 

Pravidla soutěže


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>