Soutěžte o vstupenky FRESH Festival Praha

fresh festival

Soutěž byla ukončena. Správná odpověď: b) 20.

Výherci se stali: Martina Ř., Pavel Š. a Michal F.. Gratulujeme!

Všem soutěžícím děkujeme za účast v soutěži.

Apetit Festival je teď FRESH! To je motto oblíbeného kulinářského festivalu, který v Praze poprvé přinese možnost ochutnat skvělou gastronomii nejen z hlavního města. Velká kulinářská show se v Praze odehraje od soboty 6. do neděle 7. června 2015, hlavní program se uskuteční v Letenských sadech na Letné.

FRESH Festival letos slibuje jedinečné gastronomické zážitky a také celou řadu osobností spojených se špičkovým jídlem. Přijďte se podívat na skvělé kuchařské show a naučte se vařit s nejlepšími kuchaři České republiky, kteří přímo z pódia budou vést kulinářské workshopy.

FRESH Festival bude mít i druhé podium, na kterém se v metropoli představí také Veronika Koko Kokešová, Karolína z TV Prima, Markéta Hrubešová, Petr Havlíček a Milan Václavík, který bude vařit z hmyzu. Chybět zde nebude ani Zdeněk Pohlreich a Marcel Ihnačák. Pro čtyři vybrané návštěvníky budou připravené plně vybavené kuchyně, ingredience, nádobí a vše potřebné…

V sobotu 6. června bude program probíhat od 10 do 21 hodin a v neděli 7. června od 10 do 18:00 hodin.

Soutěžte s Mlsáníčko.cz o dvě vstupenky na FRESH Festival Praha.

Jak se můžete stát jedním ze tří výherců? Registrujte se na webu k odběru newsletteru (V případě, že již jste registrováni, není potřeba se registrovat znovu.) a odpovězte na soutěžní otázku: 

Kolik  restaurací se utká o titul Restaurace Fresh Festivalu Praha? 

a) 15

b) 20

c) 25

Soutěž probíhá od 28. 5. do 3. 6. 2015. Nápovědu hledejte ZDE.

Své odpovědi zasílejte na soutez@netwebs.cz spolu se jménem vyplněným u registrace.

Výherci se stanou 150., 250. a 350. správně odpovídající soutěžící. Výherci budou informováni emailem.

Vstupenky budou k dispozici u vstupu na festival.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>