Soutěžte o vstupenky na FRESH Festival Plzeň!

fresh festival

Soutěž byla ukončena. 

Výherci dvou volných vstupů se stali: Jaroslav V., Jana K. a Bohdanka M.. Gratulujeme!

Všem soutěžícím děkujeme za účast v soutěži.  

 

Apetit Festival je teď FRESH! Tak zní letošní motto oblíbeného kulinářského festivalu, který už popáté přinese možnost ochutnat skvělou gastronomii nejen ze západočeského regionu. Velká kulinářská show v západočeské metropoli se odehraje od pátku 22. do neděle 24. května 2015. Avy toho můžete být součástí.

Přijďte se podívat na skvělé kuchařské show a naučte se vařit s nejlepšími kuchaři České republiky, kteří přímo z pódia budou vést kulinářské workshopy. V Plzni své umění ukáže ´zlý šéf´ Zdeněk Pohlreich, slovenský kuchařský mág, který mimo jiné působil jako zástupce šéfkuchaře v restauraci Jamieho Olivera, Marcel Ihnačák nebo Jiří Štift, vyhlášený šéfkuchař známý z televizní soutěže MasterChef, Ivan Vodochodský či Riccardo Lucque.

Tím výčet známých tváří nekončí. FRESH Festival bude mít nově i druhé podium, na kterém se v západočeské metropoli představí také, Gondíci, Markéta Hrubešová, Karolína z pořadu TV Prima, Petr Havlíček, nebo autorka jednoho z nejčtenějších blogů o jídle Veronika KOKO Kokešová. Pro čtyři vybrané návštěvníky budou připravené plně vybavené kuchyně, ingredience, nádobí a vše potřebné… Pod vedením známých osobností budou pokrmy vařit naživo společně s nimi.

Těšit se můžete i na tradiční součást festivalu, kterou je soutěž o Západočeskou restauraci roku. Soutěže se účastní 15 TOP restaurací západočeského regionu se svým soutěžním degustačním menu. Přímo na festivalu pak návštěvníci ochutnají některé opravdu mimořádné pokrmy. Avantgardní kuchař Petr Koukolíček zde bude mít hned dvě restaurace. V jedné z nich se budou podávat extrémní pochutiny – krajta královská, krokodýl, žáby, maso ze zebry. Druhá pak představí molekulární gastronomii. V dalším stánku u Petra Ocknechta se hosté zakousnou do specialit z hmyzu.

Soutěžte s Mlsáníčko.cz o dvě vstupenky na FRESH Festival Plzeň.

Jak se můžete stát jedním ze tří výherců? Registrujte se na webu k odběru newsletteru (V případě, že již jste registrováni, není potřeba se registrovat znovu.) a odpovězte na soutěžní otázku: 

Kolik pivovarů se utká o titul Pivo Fresh Festivalu Plzeň 2015?

a) 15

b) 20

c) 25

Soutěž probíhá od 11. do 17. května 2015. Nápovědu hledejte ZDE.

Své odpovědi zasílejte na soutez@netwebs.cz spolu se jménem vyplněným u registrace.

Výherci se stanou 100., 200. a 300. správně odpovídající soutěžící. Výherci budou informováni emailem.

Vstupenky budou k dispozici u vstupu na festival.

Pravidla soutěže


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>