Staňte se skvělými hostiteli

catering

Venkovní teploty pozvolna stoupají a spolu s nimi i častější pořádání venkovních oslav. Také chystáte velkou oslavu, jako je třeba svatba a čím více se kýžené datum blíží, tím více se vám dělá nevolno z představy, co ještě musíte udělat? A dost.

Oslavy, svatby a i všechny ostatní společenská setkání jsou od toho, abyste se v poklidu pobavili se svými blízkými u dobrého jídla a u sklenky oblíbeného drinku a proto k nim nepatří stres. Svěřit své hosty můžete do rukou restaurace, ale pokud chcete tento den zapsat do myslí hostů, pak vyberte zajímavé místo a svěřte organizaci profesionálům.

Abyste v onen den nemuseli mít žádné starosti, je namístě oslovit cateringovou agenturu, která pro Vás připraví akci na míru a zajistí, abyste na tento den vy i hosté jen tak nezapomněli. Postarají se nejen o kulinářský zážitek, ale kromě cateringového servisu zajistí i doprovodný program.

To, v jakému duchu se pohoštění ponese, záleží na Vašich chuťových buňkách a na tom, v jakém duchu se akce ponese. Díky cateringu na klíč si můžete pochutnat na tradičních pokrmech jako je šunková rolka s křenem či svíčková se šesti, stejně jako na speciálních exotických pokrmech nevšedních chutí jako je krabí maso se sýrem ricotta. Stále častěji se na takový akcích objevuje finger food, tedy jídlo, které lze jíst rukou bez příborů. Často se jedná o naprosto jednoduchá jídla, která jsou minimalizovaná do jednoho či dvou soust. Finger food může být laděn do takřka všech národních kuchyní. Stačí si vybrat Vaši oblíbenou.

Samozřejmou součástí rautu je pochopitelně i sladké pohoštění. Pochutnávat si můžete od koláčků, přes pralinky, suflé po profiterolky.

Jelikož oslavy, svatby, večírky a podobné události nejsou jen o jídle. Raut může doprovázet zábavný program, v podobě společenských her, hudby a jako třešnička na dortu může vypuknout velkolepý ohňostroj. Už dávno neplatí, že musíte celou akci zorganizovat sami a cateringová firma Vám jen doveze jídlo.

Přenechejte kompletní realizaci profesionálnímu týmu a Vy se přijďte jen pobavit.

Cateringové akce na klíč můžete objednat i v případě, že pořádáte jen menší oslavu pro pár lidí. Problémem nejsou ale ani akce pro několik set lidí. Do rukou cateringové agentury můžete svěřit i uspořádání firemních akcí, ať už večírku pro zaměstnance, po eventy pro Vaše obchodní partnery.

Pamatujte, že na to, kde se lidé dobře pobaví a nají, se jen tak nezapomíná. Obraťte se na tedy profesionály a zapište se mezi lidmi jako skvělí organizátoři slavnostních událostí.

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>