Užijte si gastrozážitek s voucherem od Pepa.cz

mlsanicko

Známe to všichni. Někdy se ráno probudíme a hned je nám jasné, že ten den neuděláme vůbec nic. Den lenivec zkrátka postihne čas od času každého. Jenže, co když vás v takový den přepadne hladová mlsná? Rozhodně nepřerušujte pohodový den stáním u plotny a zajděte si raději do restaurace.

Připravte se na tento den s předstihem a kupte si voucher na slevovém portálu Pepa.cz. Pak už jen stačí vzít si do kapes pár drobných a vydat se na cestu.

Protože zde nabídek na zajímavé restaurace najdete více, stačí si jen rozmyslet, kam byste se chtěli vydat a jakou kuchyni rádi ochutnáte. Rozhodně si vyberte něco, co si doma jen tak neuvaříte. Ochutnáte nové chuťové kombinace a zároveň si odnesete nápady na nové recepty.

Pokud doma bojujete s těstem na pizzu, dejte si jednu přímo z kamenné pece.

Nemáte-li v blízkosti svého bydliště dobrého řezníka a sbíhají se vám sliny na čerstvé masíčko, kupte si voucher na tatarák.

Jestli chcete něco netradičního, vyberte si z nejrůznějších ochutnávek mnoha exotických kuchyní. Velice zajímavá je kuchyně indická anebo třeba nám zeměpisně bližší francouzská.

Plánujete schůzku se svou drahou polovičkou? V tom případě si zajděte na dobrou kávu, ke které pochopitelně patří k dobrý dezert. Ochutnejte třeba crème brûlée, protože ten je na domácí přípravu náročnější. Nebo čokoládové soufflé a otestujete tak trpělivost kuchaře. Mezi úspěchem a neúspěchem je při přípravě soufflé totiž velice tenká linie. I ti nejzkušenější ho někdy zvládnou třeba až na třetí pokus.

Příjemné prostředí restaurace vám navíc umocní dojem z objednaného pokrmu a vy si s sebou kromě plného spokojeného bříška odnesete i gastrozážitek.

Pepa.cz nenabízí jen vouchery na jednotlivá jídla. Využít jej můžeme i v případě, že nás čeká narozeninová oslava. Oslavence totiž můžete překvapit vynikajícím dortem a o tom, že je koupený můžete pomlčet.

Říkáte si: „Škoda, že držím dietu a nemůžu nic takového ochutnat?“ Neklesejte na mysli, i vy máte příležitost potěšit své bříško. I dieta totiž může být zajímavá a rozhodně ne nudná.

Mnoho restaurací nabízí i saláty nebo jídla pro lidi trpící diabetem a po takových pokrmech určitě nepřiberete.

Takže jak zní recept na pohodlný den? Jednoduše, vychutnejte se nicnedělání a rozmazlete svůj jazýček dobrým mlsáním.

rdc


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>