Co je třeba vědět, něž začne Prima FRESH festival v Pardubicích

fresh-festival

Do zahájení letošního Prima FRESH festivalu v Pardubicích zbývá už jen pár dní. Přinášíme nejdůležitější informace, které je dobré vědět, abyste si festival dokonale užili.

Kdy a kde se festival uskuteční?

Prima FRESH festival se koná v pátek a v sobotu 9. a 10. června 2023 v areálu pardubického dostihového závodiště. V pátek je připraven program od 14:00 do 21:00 hodin. V sobotu si můžete festivalovou nabídku užít od 10:00 do 20:00 hodin. Do festivalového areálu se dostanete dvěma vstupy. Hlavní vstup bude hlavní bránou dostihového závodiště a druhý vstup bude zadní bránou z ulice Pražská.

Kde zaparkovat?

Parkování je možné na dostihovém závodišti v bezprostřední blízkosti festivalu. Po naplnění této kapacity můžete využít parkoviště u Parama (cca 200 m) nebo parkoviště v zadní části dostihového závodiště. Kapacita parkovacích míst je omezená, tak raději přijeďte MHD, budete si moci dát v klidu pivko, víno nebo drink.

Kde sehnat výhodné vstupenky?

Nejvýhodněji vstupenku pořídíte v předprodeji, dvoudenní vstupenka spolu se skleničkou od Crystalexu z edice Prima FRESH festivalu vyjde na 249 Kč. Dvoudenní vstup v předprodeji bez skleničky je za 199 Kč.  Jednodenní vstup v předprodeji se sklenkou je za 199 Kč a bez skleničky za 150 Kč. Vstupenky budou v prodeji i na místě, a to pouze jednodenní za 150 Kč. Děti do 140 cm a ZTP mají vstup zdarma.

Jak platit?

V celém festivalovém areálu se bude platit bezhotovostně. Zaplatíte tedy bez problémů kartou, telefonem nebo hodinkami. V případě, že budete mít pouze hotovost, můžete si, stejně jako v minulých letech, zakoupit festivalový náramek, kam si hotovost nabijete, a platí se pak prostřednictvím náramku.

Výhodu budou mít držitelé platebních karet Mastercard od Komerční banky, na které čekají příjemné bonusy, např. neomezený vstup do lounge legendárních restaurací.

Na co se letos těšit?

Těšit se můžete na nabídku legendárních restaurací v ČR, jakou jsou Café Imperial Zdeňka Pohlreicha, které bude mít společné menu s Valoria Restaurant, Český Národní tým kuchařů a cukrářů, U Sapíků Restaurant a Marcel Ihnačák Restaurant. Předvedou se i místní podniky, nebude chybět Extrémní catering, pivovary v čele s Pivovarem Raven, vinařství a degustace, ty nejlepší světové delikatesy, kavárny a bary.

Jaký je doprovodný program?

Ve festivalové kuchyni na hlavní stage si budou vařečku podávat hvězdy českého gastronomického nebe – Zdeněk Pohlreich, Veronika BESKY, Pavel Berky, kuchaři Českého Národního týmu kuchařů a cukrářů, šéfredaktorka časopisu Prima FRESH Klára Michalová a herci seriálu ZOO. Na závěr vyhlásíme vítěze o nejúspěšnější restauraci Prima FRESH festivalu Pardubice 2023.

V pátek vtrhne na pódium Děda Mládek Illegal Band a v sobotu se o zábavu postará Lukáš Pavlásek s pořadem Na Stojáka nebo kapela Vega Elektra. Delikátní program bude nabízet DeguStage, kde se spárují lahodná vína s delikatesami Great Taste a v sobotu zde zahraje cimbálovka Kaňúr.

Jak zabavit děti?

O děti se postarají v dětském koutku, kde jsou připraveny workshopy a hry, např. malování na obličej, balónková dílna nebo workshop s gumičkovými copánky. Dětský program připravila i Coca Cola nebo ŠKODA auto. Tohle místo jistě zaujme i tatínky, k vyzkoušení tu bude 3D simulátor 301 vozu Fabia R5.

Proč přijít?

Protože to, co přichystal letošní Prima FRESH festival, jen tak někde nezažijete. Pod jedním širým nebem se sejdou špičky české gastronomie, které se jen tak na jednom místě nepotkají. A vy můžete být u toho! Už máte svoje vstupenky?


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>