Jste milovníci dobrého jídla a pití?

foodtruck_triko_final

Správná odpověď soutěže – b), vyhrávají soutěžící Kara, VlaCer, Sedl, Safra, Svíčková. Gratulujeme :-)

Pak právě pro vás je tu škola vaření Chefparade, kde si svůj kurz vaření nalezne každý, od začátečníků po pokročilé, nezáleží ani na věku či pohlaví.

Na kuchařských kurzech v pražské škole vaření Chefparade, na firemní akci či soukromé party se zde snoubí gastronomie se zábavou.

Můžete se těšit na vaření s opravdovými profesionály, pro které je jejich práce zábavou i koníčkem.

Vybíráte ze široké škály kuchyní -  od kuchyně asijské (včetně sushi), přes evropskou až po americkou nebo máte jedinečnou příležitost navštívit oblíbené kurzy steaků či sladkých pralinek. Ve škole vaření Chefparade se setkáte též s pravidelnými novinkami či sezonními záležitostmi jako je chřest, jahody nebo v poslední době čím dál více oblíbené grilování.

V Chefparade nezapomínají ani na naše nejmenší s kurzy vaření pro děti nebo dětskými narozeninovými oslavami.

Kulinářský teambuilding?

Jedinečný koncept firemní akce, který přináší unikátní spojení společného vaření, osobního rozvoje a budování týmů. V Chefparade zajistí akci až pro 120 osob.

Soutěžte a vyhrajte trička Foodtruck :-) . V soutěži je 5 krásných triček.

Přihlašte se k odběru novinek ZDE a odpovězte na soutěžní otázku:

Jeden z dalších projektů Chefparade je:

a) festival módy
b) festival jídla a pití

Nápověda na www.chefparade.cz

Své odpovědi zasílejte na soutez@mlsanicko.cz. Soutěž probíhá od 1. 4. – 8. 4. 2013.

Pro veřejnost zde naleznete netradiční možnost, jak uspořádat soukromou párty, narozeninovou oslavu či se jen tak pobavit s přáteli při vaření, a to samozřejmě bez zdlouhavé přípravy a úklidu.

Škola vaření Chefparade vznikla v roce 2007 a od té doby přináší lidem do života radost z dobrého jídla, výjimečných zážitků a příjemně stráveného času.

Snaží se stále přinášet novinky a inovace, ke větší spokojenosti svých zákazníků. Proto v roce 2011 začala s festivalem jídla a pití Foodparade, v roce 2012 otevřela e-shop Chefparade Warehouse a vydala kuchařskou knihu s nejoblíbenějšími recepty.

A nyní v roce 2013 přichází s Chefparade Foodtruckem, který je inspirovaný velkou popularitou tohoto způsobu stravování v USA.  Přejí si tento neobvyklý způsob jídla přinést i do Prahy a ukázat lidem, že i z „dodávky“ na ulici mohou dostat fantastické jídlo, které je zdravé, čerstvé, z kvalitních surovin a za přijatelnou cenu.

Těšit se můžete na Brazilský rib eye steak s grilovanou zeleninou, Steak z tuňáka či výborné Lososové nugety v panko strouhance marinované v bazalkovém pestu, Krevety v tempuře, japonské Sushi nebo oblíbená thajská specialita Tom Yum polévka s krevetami a čerstvým koriandrem.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>