Prima FRESH festival opět míří do Plzně!

fresh-festival_slavky

Legendy české gastronomie, hvězdné koncerty a talkshow – to je Prima FRESH festival 2024, který začíná svoji tour opět v Plzni. Jedinečná příležitost vyzkoušet to nejlepší z české gastronomie na jednom místě se naskytne o víkendu 18. a 19. května v Parku za OC Plzeň Plaza. 

Co by to bylo za festival bez Zdeňka Pohlreicha. Hlavní stage tedy ovládne jako už tradičně tato osobnost české gastronomie. Pozvání přijala také Veronika BESKY, Pavel Berky nebo Mirka Van Gils. Hvězdná přehlídka tím ale nekončí, také letos bude špičkové menu nabízet vyhlášené Café Imperial Zdeňka Pohlreicha ve spolupráci s Valoria Catering, svoji kreativitu předvede Petr Heneš a jeho olomoucké Long Story Short a restaurace, kde se psala historie české gastronomie – Alcron Restaurant pod vedením Josefa Křížka,“ vybírá ty největší hvězdy festivalu jeho ředitel Petr Jirásek.
Nebudou chybět lokální podniky, street food v podání například Arslan Buzz, BBQ boys nebo Street food Vietnam, Coffee stage ve spolupráci s SCA ČR, kamion Hladinka od Pilsner Urquell, řemeslné pivovary, široká nabídka vín a mnoho dalšího.

Kromě skvělého jídla se bude servírovat i pořádná nálož zábavy. Letošní žhavou novinkou je Talk Stage „Pod pokličkou“ powered by Ploom, na které se budou celý víkend odehrávat rozhovory se známými kuchaři, tvářemi TV Prima a dalšími hvězdnými hosty. Zlatým hřebem programu bude koncert Anny K., který odstartuje v sobotu v 18:00 hod.

Novinkou letošního ročníku jsou speciální VIP vstupenky pro ty, kteří chtějí zažít víc.

Připravili jsme tři různé typy VIP festivalových Passů, které jsou plné degustací a dalších výhod, aby si gurmáni prostě mohli festival víc užít. Na své si přijdou milovníci piva, vína a kávy,“ vysvětluje Petr Jirásek.

S Vinným festival passem získá jeho majitel originální skleničku od Crystalexu. Následovat bude welcome drink v podobě skleničky francouzského Crémantu a poté ochutnávka několika vzorků z jednoho ze sedmi festivalových vinařství dle vlastního výběru. Navíc držitel Vinného festival passu získává slevu 10 % na lahve vína zakoupené u festivalových vinařství.
Milovníci kávy si nesmí nechat ujít Coffee festival pass. Získají šálek na kávu od Specialty Coffee Association ČR (SCA ČR), ale hlavně možnost neomezených ochutnávek kávy u všech partnerských pražíren. Coffee festival pass také zahrnuje 15% slevu na nákup zrnkové kávy a možnost navštívit veškeré doprovodné workshopy – soutěže, cupping kávy, přednášky i diskuze.

Pivní festival pass udělá radost všem pivařům. Přivítání zajistí svěží ležák značky Proud v originální pivní sklenici, která zůstane držiteli passu na památku. Součástí passu je voucher na Školu čepování Pilsner Urquell, která bude k dispozici přímo v areálu festivalu. Pod vedením zkušených bartenderů se bude vyučovat dokonalé načepování „mlíka, šnytu a hladinky.“ Příjemným bonusem ke všem festivalovým passům je možnosti využití VIP toalet FIVE star a také vstup na oba dny festivalu.

Jak se stát VIP hostem Prima FRESH festivalu?

Jednoduše, stačí si pořídit VIP vstupenku, která zajistí vstup do velkého stanu přímo vedle hlavního pódia. Stan je vyhrazen hvězdám festivalu, známým osobnostem a partnerům akce. VIP hosté se mohou těšit na usměvavou obsluhu, která donese vybrané menu přímo ke stolu ve stanu. Odpadá tak čekání před stánky nebo konzumace na stojáka u bistro stolků. VIP vstup zahrnuje budget na konzumaci degustačních menu vybraných restaurací a vzorků vinařství ve výši 2 000 Kč a neomezeně konzumaci piva, kávy a nealkoholických nápojů. Na festival je v prodeji pouze 20 kusů VIP vstupenek.

Tady šéfují děti!

Jako každý rok jsme #babyfriendly. Vaše ratolesti se mohou těšit na bohatý program plný aktivit, který spolehlivě zabaví malé i větší děti. Generální partner Škoda Auto přiveze Školičku vaření, kde si děti budou moci upéct vlastní Škoda keksíky nebo pizzu. Chybět nebude ani parádní dětský koutek, o který se postará společnost Elimon. V něm si děti budou moci dosyta užít skákací hrad, malování na obličej, hry ve virtuální realitě a mnoho zábavných her! Svou relaxační zónu s programem pro dospělé i děti obstará i společnost MOL. Kromě toho MOL představí i Fresh Corner – ani na FRESHI tak nebude chybět nabídka kávy a vytuněných amerických hot dogů, které znáte ze svých cest autem.

Děkujeme partnerům

Prima FRESH festival se koná díky podpoře generálních partnerů festivalu, kterými jsou Škoda Auto eMobility Provider, Elimon a MOL a Fresh Corner. Festival  by se také neobešel bez podpory Plzeňského kraje a města Plzeň.

Mám zájem o vstupenky:

https://tickets.nfctron.com/event/pigs-production/prima-fresh-festival-plzen-2024

Chci vědět víc o festivalu: https://freshfestival.cz/

-TZ-


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>