Soutěžte o knihu Poctivý domácí chléb

domaci chleb

Soutěž byla ukončena. Správná odpověď: b) 60. 

Výherci se stali: Hana K., Maria K. a Alžběta E. . Gratulujeme! 

Všem soutěžícím děkujeme za účast v soutěži.

 

Chléb patří již po celá staletí ke zcela základním pokrmům a obyčejný, v peci pečený bochník, který se jedl po celý týden, měl své právoplatné místo u každého rodinného stolu už odedávna.

V posledních letech došlo k rozmachu výroby nejrůznějších druhů chleba, jimiž se pekárny, supermarkety a farmářské trhy snaží uspokojit vzrůstající poptávku po autentických bochnících inspirovaných recepty z různých koutů světa. A sami lidé dnes znovuobjevují radost z podomácku upečeného chleba, který nejen šetří peníze, ale souzní i se snahami o návrat ke kořenům a touhou vytvořit vlastníma rukama něco uspokojujícího.

Emmanuel Hadjiandreou je člověk, kterému na chlebu záleží. Za své výtvory získal řadu prestižních ocenění a v této knize shromáždil zajímavé recepty popsané krok za krokem jasným a srozumitelným jazykem vhodným i pro úplné začátečníky.

V kapitole Základy pečení chleba seznamuje čtenáře se základními poučkami a tipy, jež jim pomohou úspěšně upéct vlastní bochník. V následující kapitole Drožďové a nekynuté chleby získají základní dovednosti, jež jim umožní pustit se i do specialit. Kapitola Bezpšeničné a bezlepkové chleby je určena nejen těm, kdo trpí alergií na pšenici či lepek. Kváskové chleby jsou pro každého pekaře doslova Olympem a kapitola Sladké pečivo napomůže prozářit každý snídaňový stůl.

Vyhrajte s Mlsáníčko.cz jednu ze tří knih!

Jak se můžete stát výhercem? Registrujte se na webu k odběru newsletteru a správně odpovězte na soutěžní otázku:

Kolik receptů obsahuje kniha Poctivý domácí chléb? 

a) 50

b) 60

c) 70

Nápovědu hledejte ZDE.

Soutěž probíhá od 27. 10.  do 2. 11. 2014.

Své odpovědi zasílejte na soutez@netwebs.cz spolu se jménem vyplněným u registrace.

Výherci budou informováni emailem. Výhru získá 100., 200. a 300. správně odpovídající soutěžící. Výhra bude výhercům zaslána poštou. 

Pravidla soutěže.

Výhru do soutěže poskytlo nakladatelství Slovart.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>