Klasika jménem dort

cukrarna-slehackovy1_mlsanicko

Chystáte se na oslavu narozenin či jinou zvláštní událost a nevíte, čím danou osobu potěšit? Zkuste vsadit na ostřílenou klasiku, která potěší každý mlsný jazýček. Vždyť dorty jsou odedávna důležitou součástí svateb, oslav všemožných úspěchů od promocí přes povýšení v práci nebo jimi můžete potěšit své blízké i takřka bezdůvodně, jen za to, že jsou zde pro Vás. Naše dorty potěší i ty nejnáročnější zákazníky. Máme široký výběr dortů, plných všemožných ingrediencí. Vyberou si milovníci čokolády, pudinků, ovoce i světlých krémů.

Nechte se nalákat například na dost Sacher. Čokoládový dort tvořený tmavým korpusem, plněný pravou šlehačkou, který potěší všechny Vaše smysly a nadchne nejednoho oslavence. Čokoláda přece bezpochyby patří k nejoblíbenějším sladkostem vůbec. Málo kdo ví, že první čokoládu vyráběli původní obyvatelé střední Ameriky. Za dlouhou dobu se stala drogou pro osoby všech věkových kategorií a spousta lidí na ni nedá dopustit. Při tomto výběru tedy nemáte co zkazit.

Pokud Vás, ale kouzlo jménem čokoláda zanechává chladnými, máme pro Vás kokosovou variantu nazvanou Rafaello extra dort, kterou mimo tmavý korpus plní i pravá šlehačka s kokosovou příchutí, a strouhaný kokos. Prolíná se zde tak chuť čokolády a v kombinaci s kokosovým nádechem tak tvoří neodolatelný pár.Rafaello extra dort se díky své delikátní chutí stal jedním z nejoblíbenějších dortů naši cukrárny.

Jestli ještě pořád tápete, zkuste se naladit na vlnu šlehačkovo malinového dortu. Ten Vás okouzlí ovocnou chutí malin, v kombinaci s lahodnou šlehačkou a světlým korpusem. Maliny s lehce kyselou chutí celý dort oživují a posunují ho nad hranice Vašeho chápaní.

Naše cukrárna v Praze provádí rozvoz přímo až k Vám, nemusíte si tedy dělat starosti. To co musíte udělat, je objednat dort 48 hodin předem a pak už máte vystaráno. Jediný problém, který pak budete řešit je plný žaludek a sladkou explozi zaplavující všechny smysly.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>