Zamilujte si tyčinky Fit, a to nejen na Valentýna. Výběr českých tyčinek Fit jako výhra v naší soutěži

srdce_laska_valentyn

Soutěž byla ukončena. Správná odpověď: b) v roce 1995.

Výherci již byli kontaktováni e-mailem.

Všem soutěžícím děkujeme za úast v soutěži.

 

Je tu únor a s ním i Den svatého Valentýna. Oslavte svátek lásky letos jinak! Zamilujte se do zdravého životního stylu – začněte u vyváženého jídelníčku. Hlavní pokrmy vyrobené z čerstvých a kvalitních surovin proložte chutnými a vyváženými svačinkami. Co třeba zkusit müsli tyčinky Fit – jsou dobré, díky praktickému balení vždy po ruce a nabízejí nekonečné množství chutných variant…

Milovníky klasiky nadchne Fit müsli, vyznavače zodpovědného přístupu zase Fit BIO, Fit fruit potěší bohatou ovocnou chutí. Nejen pro aktivní sportovce je určena tyčinka Fit PROTEIN. Pokud máte rádi bohatou ovocnou a zeleninovou chuť, sáhněte po Fit SMOOTHIE. Standardům bezlepkového stravování odpovídá Fit GO. Chuť plnou oříšků a sušeného ovoce nabídne Fit CHALLENGER. Prostě pro každého něco!

Müsli tyčinky Fit zasytí a dodají postupně se uvolňující energii. Ta je výrazně kvalitnější než „rychlé cukry“ klasických sladkostí. Obsahují vlákninu, vitamíny, minerály i stopové prvky. Jsou vyrobeny z pečlivě vybraných surovin, jako je sušené ovoce, oříšky, semínka a podobně. Jsou skvělým doplňkem racionálně sestaveného jídelníčku.

Chcete müsli tyčinky Fit ochutnat? Pojďte si o ně zahrát. Stačí najít správnou odpověď na soutěžní otázku a mít štěstí při slosování.

Kdy byla zaregistrována obchodní značka Fit?

a) v roce 1990

b) v roce 1995

c) v roce 2000

Nápovědu a další informace naleznete na: www.fit.eu a www.tycinkafit.cz.

Soutěž probíhá od 14. do 20. 2. 2020.

Své odpovědi zasílejte na soutez@netwebs.cz.

Výhra je připravena pro 3 soutěžící. Výherci se stanou 100., 150. a 200. správně odpovídající soutěžící.

Výherci budou informováni e-mailem. Výhra bude po dohodě předána osobně nebo zaslána poštou.

Pravidla soutěže

Sponzorem soutěže je ÚSOVSKO FOOD a.s. 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>